Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54302

<b>Ukraina Country manager</b>

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Country manageri tööülessanneteks on:
* ukraina- ja venekeelse CV Keskuse internetilehe avamine ja käigushoidmine
* koostööpartnerite leidmine;
* ettevalmistuste tegemine müügi avamiseks;
* turu-uuringud ja monitooringud;
* marketing.

Ootused kandidaadile

* Ärijuhtimise või finantsalane kõrgharidus;
* ukraina keele valdamine emakeelena, inglise keel kõnes ja kirjas;
* teadmised internetiärist, tehnoloogiast või inimressursside juhtimisest;
* hea turusegmendi tundmine.

Ettevõte pakub

* tööd rahvusvahelises ettevõttes;
* karjäärivõimalust;
* töötulemustele vastavat palka.

Lisainfo

Palume kandideerima inimesi, kes tunnevad Ukraina keskkonda, räägivad ukraina keelt emakeelena, on haritud ja edasipüüdlikud ning on kodus interneti valdkonnas.

Tööpakkumise number
#54302