2023-08-23 14:48:55

Бухгалтер/ Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient

Описание работы

  • Подготовка годовых отчетов и финансовых отчетов;
  • финансовое планирование и управление денежными потоками;
  • учет налогов и заработной платы;
  • подготовка бюджета и отчетов об исполнении;
  • участие в процессе аудита;
  • подача отчетов в Департамент статистики и в Налоговый департамент;
  • работа в программе Standard Books;
  • ежедневная бухгалтерская работа.

Töö kirjeldus

  • Aastaaruannete ja finantsaruannete koostamine;
  • finantsplaneerimine ja rahavoogude juhtimine;
  • maksude ja töötasude arvestus;
  • eelarve ja täitmise aruannete koostamine;
  • auditeerimise protsessis osalemine;
  • Statika- ja Maksuametile aruannete esitamine;
  • töötamine Standard Books programmis;
  • igapäevane raamatupidamistöö.

Требования к кандидату

  • Опыт работы бухгалтером (не менее 3-х лет);
  • предыдущий опыт подготовки финансовой и годовой отчетности;
  • знание трудового законодательства и налогообложения;
  • аккуратность, аналитические способности, добросовестность;
  • умение работать самостоятельно, стрессоустойчивость;
  • знание русского и эстонского языков на уровне B2, как устно, так и письменно (знание английского языка является преимуществом).

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus raamatupidajana (vähemalt 3 aastat);
  • eelnev kogemus finantsaruandluse ning aastaaruandluse koostamisel;
  • tööõiguse ja maksunduse teadmine;
  • täpsus, analüüsivõime, kohusetundlikkus;
  • oskus töötada iseseisvalt, pingetaluvus;
  • vene ja eesti keele oskus B2 tasemel nii suuliselt kui ka kirjalikult (kasuks tuleb inglise keele oskus).

Фирма предлагает

Современная рабочая среда; тренинги; ответственная работа; конкурентоспособная заработная плата.

График работы: рабочие дни, 8:30-17:00

Kaasaegset töökeskkonda; koolitusi; vastutusrikast tööd; konkurentsivõimelist palka; tööaeg tööpäeviti 8:30-17:00