Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55040

<b>TOOTMISJUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Mööblitootmismeeskonna efektiivne juhtimine;
  • Tootmisprotsessi planeerimine, organiseerimine ja jälgimine;
  • Toodete kvaliteedi ja tellimistähtaegadest kinnipidamise tagamine;
  • Aktiivne osalemine uute toodete väljatöötamisel;

Ootused kandidaadile

  • Soovitavalt erialane kutse- või kõrgharidus;
  • Eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil;
  • Tootmise juhtimise kogemus;
  • Organiseerimisvõime;
  • Juhiload.

  • Võimalust realiseerida oma ideid tootmise arendamisel ja meeskonna juhtimisel;
  • Perspektiivi areneda ettevõtte tegevjuhiks;
  • Korralikku põhipalka, millele lisandub boonustasude süsteem;
  • Tööülesannete täitmiseks ametiautot või kompensatsiooni.

Lisainfo

Ettevõttel on oma esindusalong Tallinna kesklinnas, mis on tootmisosakonnale tõhusaks koostööpartneriks.

Tööpakkumise number
#55040