https://www.cvkeskus.ee/55585

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55585

<b>Töökeskkonnaspetsialist<b/>

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • - täidab töötervishoiu-ja tööohutusalaseid ülesandeid


Ootused kandidaadile

  • pädev insener või muu töökeskkonnaõpetust saanud spetsialist
  • elektrotehniline või kesk-eriharidus
  • eelnev töökogemus elektriettevõttes, sarnasel ametikohal
  • vene,eesti keele oskus


Ettevõte pakub

  • huvitavat, mitmekülgset ja vastutusrikast tööd heas kollektiivis


Tööpakkumise number
#55585
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
<b>Töökeskkonnaspetsialist<b/>
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!