Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56662

<b>Töödejuhataja</b>

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tellitud kaupade paigalduse ja transpordi korraldamine
  • Paigaldusprotsessi igapäevane planeerimine ja juhtimine
  • Elektritööde korraldamine ja kontroll
  • Paigaldajate ajatöö arvestuse pidamine
  • Töökvaliteedi eest vastutamine

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus (varasem paigalduse/tisleritöö/ehituse/ kogemus)
  • kesk-eri haridus (soovitavalt mööbli/puidu eriala)
  • elektriku kvalifikatsioon
  • tehniline haridus ja taip
  • väga hea organiseerimisvõime
  • hoolivus töö, klientide ja alluvate suhtes
  • oskus ja tahe suhelda
  • oskus planeerida, energilisus, täpsus
  • arvutioskus (teksti-ja tabelitöötlus)
  • B kat. juhiload

Ettevõte pakub

  • Ametikohale ja võimetele vastavat töötasu
  • Motiveerivat kompensatsioonipaketti
  • Ametiautot
  • Professionaalset meeskonda
  • Eneseteostust

Lisainfo

Katseajal pakutav töötasu bruto: alates 10000 kuus

Tööpakkumise number
#56662