Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56590

<b>Telefonijaama administraator</b>

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Telefonijaama administraatori tööülesanneteks on:
* rahvusvaheliste telefonijaamade kaugadministreerimine;
* side kvaliteedi testimine;
* kvaliteedi analüüside läbiviimine;
* marsruteerimise programmi koostamine ja muutmine.

Ootused kandidaadile

* IT alane kõrgharidus (näiteks telekommunikatsioon, telefonijaama administraator; It-võrgu administraator)
* vähemalt kahe aastane töökogemus antud või sarnases valdkonnas;
* hea suhtlemis ja kirjutamise oskus vene ja inglise keeles;
* loogiline mõtlemine, täpsus, järjepidavus.

Ettevõte pakub

* Koolitusvõimalusi;
* head motivatsioonipaketti;
* arenguvõimalusi karjääriredelil.

Tööpakkumise number
#56590