Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67456

<b>TARKVARAHALDUR-ANALÜÜTIK

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanded on seotud majandustarkvara ROOL arendamise ja hooldusega. Sa suhtled kliendiga, kogud erinevaid arendusettepanekuid, koostad lahenduste kirjeldusi ning esitad need spetsifikatsioonidena tarkvaraarendajatele. Oluline on Sinu poolt jälgida tarkvaraarendajate töö vastavust spetsifikatsioonile. Sa abistad klienti tarkvaralahenduste rakendamisel ning täidad tarkvara hooldusfunktsioone (peamiselt andmehooldus).

Ootused kandidaadile

Sul on majandusalane haridus või arvestatav praktiline kogemus majandustarkvara valdkonnas. Sa tunned MS SQLi ja Sybase’i andmebaasiservereid päringute tasemel. Kasuks tuleb andmebaasidisainivahendite tundmine, ent see ei ole antud juhul kindlasti kohustuslik.

Võimalust olla läbi oma töö partneriks ligi 45 Eesti suur- ja väikeettevõttele, kes meie majandustarkvara igapäevaselt kasutavad. Pikka aega tegutsenud ettevõttena saame pakkuda Sulle stabiilset tööd ning karjäärivõimalusi. Iseenesest mõistetavalt katame tööga seonduvad kulud (telefon, auto) ning tasustame Sind oskuste vääriliselt. Ka saad Sa ise valida Tallinna või Tartu kontoris töötamise vahel.

Tööpakkumise number
#67456