Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54267

<b>Tarkvara konsultant</b>

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tarkvara konsultandi tööülesanneteks on:
* infosüsteemide arendamine ja juurutamine;
* klientidele tugiteenuse osutamine;
* juhendite ja koolitusmaterjalide koostamine;
* kliendikoolituste läbiviimine;
* vastvalt vajadusele osalemine müügiprotsessis.

Ootused kandidaadile

* Majanduse või IT alane haridus (võib olla lõpetamisel);
* vähemalt 2 aastane töökogemus tarkvarakonsultandina;
* teadmised finantsarvestusest ja andmebaasidest;
* inglise keele oskus kõnes ja kirjas, vene keele oskus suhtlustasandil.

Kasuks tuleb MBS Consultant in Navision, Financial Management sertifikaadi omamine.

Ettevõte pakub

* Pidevat enesetäiendamise võimalust;
* võimalust teha karjääri rahvusvahelises ettevõttes;
* suurepärast motivatsioonipaketti.

Tööpakkumise number
#54267