https://www.cvkeskus.ee/81046

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

TARKVARA ARENDUSSPETSIALIST

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 81046

Tööpakkumise number

81046

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanded on seotud meditsiinisfääris ning äriprotsessides rakendatavate tarkvarasüsteemide täiendamise ja arendamisega. Sa hakkad otseselt osalema Eesti haiglate infosüsteemide loomises ning kaasajastamises, samuti spetsiifilistes meditsiinivaldkonna arendusprojektides. Pikemas perspektiivis ootame Su abi ka meie majandustarkvara (ROOL) üleviimisel veebikeskkonda.


Nõudmised kandidaadile

Sa valdad Java arendusvahendeid tasemel, mis võimaldab arendada ja hooldada infosüsteeme. Samuti ei jää Sa hätta veebirakenduste arendamisega Internet Exploreri ja Mozilla keskkonnas. Sa oled kasutanud oma töösi andmebaasiservereid ning valdad XML’i. Oma tööalastes tegemistes oled kohusetundlik ja täpne tähtaegadest kinnipidamisel.

NB! Kui tunned, et meie poolt pakutavates projektides kaasalöömine oleks huvitav, aga Sa ei pea ennast veel heaks programmeerijaks, siis võid meile oma CV ikkagi ära saata.


Ettevõte pakub

Võimalust läbi meie toodete arendamise muuta haiglate töö efektiivsemaks ja osaleda meditsiinivaldkonna edendamisel. GenNet Labil on väljakujunenud pikaajalised koostöösuhted oma klientidega, seetõttu ei pea Sa ka muretsema oma töö stabiilsuse pärast. Pakume Sulle uute arendusvahenditega tutvumiseks koolitusi ning uute teadmiste omandamise võimalust läbi erinevate arendusprojektide. Iseenesest mõistetavalt katame tööga seonduvad kulud (telefon, auto) ning tasustame Sind oskuste vääriliselt. Ka saad Sa ise valida Tallinna või Tartu kontoris töötamise vahel.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
7. oktoober 2006
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2006

FIRMA NIMI PEIDETUD

GenNet Lab on asutatud 1991. aastal esimeste infotehnoloogiaettevõtete hulgas. GenNet Labi peamised tegevussuunad on finants- ja majandustarkvara ROOL tootmine ja rakendamine; infosüsteemide projekteerimine, väljatöötamine ja rakendamine; tarkvaraalased uuringud, väljaõpe, konsultatsioonid ning arvutite ja võrkude müük, paigaldamine ja hooldus. GenNet Labil on püsiv klientuur, mille hulka kuulub valdav enamik Eesti haiglatest ning üle 40 avaliku ja erasektori organisatsiooni. Töötajate arv 23. 2004. aastal oli ettevõtte toodete ja teenuste netokäive 16,1 miljonit krooni. Otsime oma meeskonda uut kolleegi