Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55287

<b>Sekretär - referent<b/>

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööks on kogu ettevõtte asjaajmise korraldamine.

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on:
* Vähemalt kesk-eri haridus (soovitavalt erialane);
* eelnev töökogemus sekretäri või juhiabina;
* hea kontoritehnika tundmine;
* väga hea arvutioskus (Word, Exel);
* eesti- ja vene keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus suhtlustasandil.

Vajalikud on:
* Head teadmised dokumendihaldusest ja asjaajamiskorrast.

Ettevõte pakub

* Stabiilset töökohta;
* meeldivat ja töökat meeskonda;
* pikka puhkust;
* tööle vastavat tasu.

Lisainfo

Töökoht asub Muugal. Ettevõte kompenseerib transpordi töötajateveo bussiga.

Tööpakkumise number
#55287