Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55198

<b>seadistaja<b/>

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kuni 330 kV elektriseadmete testimine ja seadistus ;
  • kuni 110 kV kabelliinide katsetamine ;
  • kaitsesüsteemide, automaatika – ja kontrollmõõteseadmete seadistus.

Ootused kandidaadile

  • elektrotehniline või kesk-eriharidus
  • A klassi pädevustunnistuste omamine
  • eelnev töökogemus elektriettevõttes
  • vene,eesti keele oskus

Ettevõte pakub

  • tulemustest sõltuvat töötasu
  • korralik töörõivastus
  • sõbralik venekeelne töökollektiiv

Tööpakkumise number
#55198