Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #652847

Brüsseli korrespondent

CVKeskus.ee klient
Belgia
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses Eesti Rahvusringhäälingu senise Brüsseli korrespondendi Eestisse naasmisega otsib ERR-i uudiste- ja sporditoimetus alates augustist oma meeskonda uut korrespondenti.

Korrespondendi põhitöö on teha kaastööd kõikidele ERR-i uudisteplatvormidele.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame vähemalt 3-aastast töökogemust ajakirjanikuna, uudiste kirjutamise oskust, EL-i toimemehhanismide tundmist ning väga head inglise keelt. Kasuks tuleb ka prantsuse, saksa ja/või vene keele oskus. Lisaks nõuab töö oskust oma lugusid ise TV ja raadio jaoks monteerida - tagame vajadusel eelneva koolituse.

Tööpakkumise number
#652847

Asukoht:
Belgia
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. juuni 2020
Kuulutus sisestati:
3. juuni 2020

Eesti Rahvusringhääling (ERR) hakkas tegutsema 1. juunil 2007. Sellele eelnes Rahvusringhäälingu seaduse vastuvõtmine Riigikogus 18. jaanuaril 2007, millega pandi alus Eesti Raadio ja Eesti Televisiooni ühendamise tulemusena tekkivale Eesti Rahvusringhäälingule.
Praegu moodustavad ERR-i kolm tele- ja viis raadioprogrammi ning hulgaliselt uudiste- ja teemaportaale.

Vaata rohkem