Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67759

Broseerija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on trükkimise järeltöötlemise abioperatsioonide teostamine, pooltoodangu asetamine liinile ning toodangu liinilt maha võtmine ja alustele paigutamine

Ootused kandidaadile

-kohusetunne
-füüsiline vastupidavus

Ettevõte pakub

- stabiilset töökohta pidevalt arenevas ettevõttes
-vahetustega (päevane ja öine) tööd, vahetuse pikkus 12 tundi, kuus a 14 töövahetust
- palka alates 5000 krooni (bruto)

Lisainfo

töökoht asub Tartus, alaline töökoht (mitte ainult suveks)

Tööpakkumise number
#67759
Broseerija