https://www.cvkeskus.ee/177761

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177761

Brošeerija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on trükkimise järeltöötlemise abioperatsioonide teostamine, pooltoodangu asetamine liinile ning toodangu liinilt maha võtmine ja alustele paigutamine


Ootused kandidaadile

-kohusetunne
-füüsiline vastupidavus ja kiirus


Ettevõte pakub

- ajutist töökohta kuni 2009.a. septembri lõpuni
-vahetustega tööd (päevased ja öised vahetused)


Lisainfo

töökoht asub Tartus


Tööpakkumise number
#177761
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Brošeerija
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!