Värsked tööpakkumised

Brokoli ja kaalika korjajad Shotimaale V/868

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 67974

Tööpakkumise number

67974

Töö kirjeldus

Shotimaale vajatakse 12 talutöölist lõikama ja korjama brokolit ja kaalikaid. Töö on augustist novembrini põllul ja soovi korral saab ka kauemaks jääda kaalikaid korjama.

Nõudmised kandidaadile

• Tugev, kõva töötegija
• Eelnev talutöökogemus on suureks eeliseks
• Valmisolek töötada väljas ükskõik millise ilmaga
• Inglise keele oskus suhtlustasandil

Meil on vaja Teilt järgnevat:

• Teie CV INGLISE keeles, mis sisaldab täielikku teenistuskäiku (abistame tõlkimisvõimaluse leidmisel, kui vaja);
• Arstitõend perearstilt, mis kinnitab, et olete terve töötamaks Suurbritannias;
• Politseitõend ehk väljavõte karistusregistrist, mis tõendab, et Teil pole kriminaalkaristusi või selgitab, mis need on;
• 2 soovituskirja praeguselt/endistelt tööandjatelt. Kui sellega on probleeme, palun andke meile teada;
• Passipilt;
• Pass või ID-kaart (millest teeme kohapeal koopia);
• Põllumajanduslikud diplomid (kui on)
• Juhiluba (kui on)

Ettevõte pakub

Majutus organiseeritakse
Hea palk
Töö augustist novembrini

Lisainfo

Rohkem informatsiooni Abel Staffi ning töötamise kohta Suurbritannias leiate meie koduleheküljelt http://www.abelstaff.com

NB! TÖÖ LEIDMISE EEST SUURBRITANNIAS EI VÕTA ABEL STAFF TEILT RAHA!

PALUN SAATKE CV INGLISE KEELES!!!

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
30. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
22. mai 2006
Brutopalk:
Alates 18500 EEK kuus

Abel Staff Ltd is a UK based employment company, that specialises in recruiting candidates from the new 2004 EU Accession States of Eastern Europe (comprising Estonia, Latvia, Lithuania, Poland, Czech Republic, Slovakia, Slovenia & Hungary). We work within many sectors of UK industry, recruiting staff for our clients throughout the UK. The principal staff at Abel have over 20+ years experience of the UK Recruitment Industry, working with many of the largest UK employers.