Värsked tööpakkumised

Brigarid

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 117175

Tööpakkumise number

117175

Töö kirjeldus

Brigadiri tööks on lüpsmine, lüpsjate töö korraldamine ning farmijuhataja assisteerimine ja asendamine.

Nõudmised kandidaadile

Kui hoolid loomadest ning oled aus ja kohusetundlik, siis oled selle töö jaoks sobiv kandidaat!

Pakume Sulle väljaõpet, huvitavat tööd, arenemisvõimalusi, brutopalka alates 10 000 krooni kuus ning toetame elamispinna osas.

Lisainfo

Kui Varstu Piimaühistu koht Sinus huvi tekitas, siis võta meiega ühendust ning kandideeri.

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või praktika
Kuulutus aegub:
10. august 2007
Kuulutus sisestati:
26. juuli 2007

AS Ühinenud Farmid on Eesti ja Austria osalusega põllumajandusettevõte, mille põhiliseks tegevusalaks on piimatootmine. AS Ühinenud Farmid koondab enda alla 11 tütarettevõtet peamiselt Lõuna- ja Lääne-Eestis, kuid ka Harjumaal ja Lääne-Virumaal.

AS Ühinenud Farmid tütarettevõte Varstu Piimaühistu asub Võrumaal, Varstu vallas, u 40 km kaugusel Võrust. Varstu Piimaühistul on ligi 180 pealine lüpsikari.