Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #96891

Brigadir

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* organiseerib tööd avamaa köögiviljaistikute kasvatamisel ja köögiviljapõldudel;
* peab töötajate tööaja arvestust;
* kontrollib allüksuses tööde käiku ja kvaliteeti ning kultuuride arengut;

Ootused kandidaadile

* töötahe, kohusetundllikkus
* järjekindlus;
* pinge taluvus;
* suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

* stabiilset tööd ja palka;
* sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Kasuks tuleb
* samalaadse töö kogemus ja erialane ettevalmistus;
* B-kat. autojuhi luba

Tööpakkumise number
#96891

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 6000 - 8000 €/kuus
Kuulutus aegub:
12. mai 2007
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2007

CVKeskus.ee klient

Köögivilja kasvatamine, töötlemine ja hulgimüük
Autode tehniline ülevaatus, autode remonditeenus

Vaata rohkem

Brigadir