Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #550075

Brändisaadik Eesti turule

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Brändisaadiku ülesandeks on:

  • brändi ja toodete tutvustamine uutele klientidele
  • olemasolevate klientidega suhtlemine
  • uute kliendisuhete loomine ja nende hoidmine (B2B)
  • hinnapakkumiste koostamine ja aruandlus
  • kliendikohtumised
  • töö (ka. kliendikohtumised) toimub kontoris kohapeal

Ootused kandidaadile

  • Varasem müügitöö kogemus ning suurepärane läbirääkimis- ja kuulamisoskus (k.a. telefoni teel)
  • Eesti keele valdamine (nii kõnes kui kirjas!)
  • vene keele rääkimine ja kirjutamine C1 tasemel
  • müügitulemusele orienteeritus
  • valmidus meeskonnatööks
  • hea kohanemis- ja otsustusvõime (pinge- ja stressitaluvus)
  • esinduslik välimus

  • soovituslik: kandidaat võiks heal tasemel rääkida ka inglise keelt

Ettevõte pakub

  • põhipalk pluss boonus vastavalt müügitulemusele
  • enesearendamisvõimalust
  • töötamist spetsiifilises, innovatiivses valdkonnas
  • väga motiveerivat, kaasaegset töökeskkonda
  • olla osa noorest ja edumeelsest kollektiivist

Lisainfo

Tööaeg E-N 9.00-17.00, R 9.00-15.00

Tööpakkumise number
#550075

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 820 €/kuus
Kuulutus aegub:
5. september 2018
Kuulutus sisestati:
7. august 2018

Softreflector OÜ on rahvusvaheliselt tunnustatud tootmisettevõte. Meie tooteid võib näha ja osta kõikjalt maailmas. Oleme tuntud oma kvaliteedi-, professionaalsuse-, ja innovaatilisuse poolest.

Meie kollektiivi on avasüli oodatud rõõmsad, kohusetundlikud, intelligentsed ja positiivse ellusuhtumisega inimesed, kel soov ennast arendada ja kes ei lepi keskpärasusega!

Vaata rohkem