Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #735340

Brändikonsultant (meditsiiniseadmete müük)

CVKeskus.ee klient
Laagri, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

meditsiiniseadmete müügi edendamine (toodete esitlemine ja tervishoiutöötajate koolitamine);

klientidega suhtlemine;

koolituste korraldamine ja läbiviimine.

Ootused kandidaadile

varasem kogemus müügivaldkonnas;

suurepärane suhtlemisoskus ja hea pingetaluvus;

eesti, inglise ja vene keele oskus;

valmisolek liikumiseks;

töö planeerimisoskus ning analüüsivõime;

korrektsus, vastutustunne, täpsus;

B-kategooria juhilubade olemasolu.

Ettevõte pakub

võimalust teha olulist tööd heas meeskonnas;

arenguvõimalusi ning püsivat ja pikaajalist töösuhet;

ajalehe Postimees digipaketti, mis annab ligipääsu Postimehe tasulisele sisule veebis ja mobiilis; tervisekindlustust, mis on mõeldud tasuliste meditsiiniteenuste (hambaravi, eriarstid jne) hüvitamiseks üle Eesti kõikides meditsiiniasutustes.

Lisainfo

Kandideerimiseks saada motivatsioonikiri koos ülevaatega varasematest tegevustest ja oskustest (cv) aadressile triinu.ert(at)magnum.ee hiljemalt 31.10.2021.

Kontori asukoht: Laagri Ärimaja, Vae 16, Laagri, Harjumaa.
Lisainfo www.magnum.ee

Tööpakkumise number
#735340

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2021

Allium UPI OÜ on Baltimaade juhtiv apteegi- ja haiglakaupade maaletooja ning turundaja, kes tegeleb vitamiinide, toidulisandite, dermakosmeetika, meditsiinivahendite, haiglatarvete jms hulgimüügiga.
Meie eesmärk on muuta Eesti õnnelikumaks. Iga meie inimese panus sel teekonnal on oluline, sest tulevik on meie teha.

Ootame oma sõbralikku tiimi brändikonsultanti.

Vaata rohkem