Värsked tööpakkumised

Brand manager (lasterõivad)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 111164

Tööpakkumise number

111164

Töö kirjeldus

Pakume tööd inimesele, kellele meeldib luua tooteid, mis pakuksid rõõmu kandjale, vaatajale kui ka lapsevanemale. Inimeses peab olema eneseteostuslik soov pidevalt pakkuda midagi uuenduslikku, huvitavat, paremat kui eile. Väga tähtsaks peame oskust suhelda kõigi osapooltega alustades kaastöötajatest, disaineritest, tootjatest kuni meie kliendi - lapseni.

Mõningad täpsustavad märksõnad töö kirjeldamiseks:
tootearendus
toote valmimise kontroll
suhtlemine disainerite, tarnijate, tootjate ja klientidega
turusituatsiooni jälgimine ja analüüs jne.
aktiivne müük
varude juhtimine

Nõudmised kandidaadile

äriline mõtlemine/tulemusele orienteeritus
eesti, vene ja inglise keele valdamine
müügi- ja turundusalane kogemus
kaubandusalane kogemus
valmidus väliskomandeeringuteks
amet peab kandidaadi jaoks olema heaks väljakutseks

Ettevõte pakub

eneseteostuse võimalust
loomingulist, huvitavat ja vaheldusrikast tööd
rahvusvahelist suhtlust
konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu
meeldivat ja sõbralikku töökeskkonda
arengu- ja koolitusvõimalust

Lisainfo

PÕHIPALK+TULEMUSPALK

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
4. juuni 2007

Minitexi põhitegevuseks on imikute ja laste rõivaste tootmine ja turustamine. Ettevõttel on kauplused Tallinnas ja Riias. Rõivaste tootmine toimub Riia tootmisüksuses. Ettevõtte peamised turud on Baltikum, Skandinaavia,Venemaa ja Ukraina.