Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #750648

Brand Chef

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Köögimeeskonna töö koordineerimine

  • Menüü välja töötamine ning tehnoloogiliste kaartide koostamine

  • Retseptide järgimise ning toodete käitlemise tehnoloogia tagamine

  • Tooraine kulu arvestus

  • Valmistoodangu kvaliteedi kontroll

  • Köögimeeskonna väljaõppe korraldamine

  • Töökaitse ja tööohutuse normide ja reeglite järgimise ning täitmise tagamine

  • Sanitaarnõuete täitmise tagamine

  • Tarneprotsessi haldamine alates tellimuse koostamisest kuni kaupade lattu paigutamise ja köögile õigete toodete võimaldamiseni

  • Korrapäraste inventuuride läbiviimine ja tulemuste analüüs

  • Tootmisprotsessi aruanne koostamine

Ootused kandidaadile

  • Erialane keskeri või kõrgharidus

  • Meeskonna juhendamise, koolitamise ning motiveerimise oskust

  • Eelnev töökogemus peakokana vähemalt 2 aastat (kasuks tuleb kogemus Cateringi valdkonnas)

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
  • Eneseteostust ja arenemisvõimalusi
  • Täiendkoolitusi vastavalt vajadusele
  • Kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid
  • Sõbralikku ja toetavat töökollektiivi
  • Pikaajalist ning stabiilset töösuhet

CV ja motivatsioonikiri palume saata emailiaadressile sergei(at)tarkcatering.ee

Lisainfo saamiseks palume helistada:

+372 55553998

Sergei Andrejev

Tööpakkumise number
#750648
Brand Chef