Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66399

<b>Projektimüügi juht</b>

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Ripplagede müük projektipõhiselt;
* kliendisuhete loomine ja hoidmine;
* suhtlemine ehituse projektijuhtidega;
* müügipakkumiste tegemine.

Ootused kandidaadile

* Varasem ehitusmaterjalide projektimüügi kogemus;
* ehituslik kõrg- või kutseharidus;
* jooniste lugemise oskus (AutoCAD);
* vene keele oskus suhtlustasemel (kasuks tuleb soome, inglise, saksa keele oskus).

Ettevõte pakub

* väga head motivatsioonipaketti,
* eneseteostusvõimalust;
* tootekoolitusi;
* arenguvõimalusi.

Lisainfo

Käesoleval hetkel otsime projektimüügi juhti nii Põhja-Eestisse(Tallinn), kui ka Lõuna-Eestisse (Tartu/Viljandi).

Tööpakkumise number
#66399