Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #37347

<b>Projektijuht</b>

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Reklaamiagentuuri teenuste müügi organiseerimine:
uute klientide leidmine ja nende juhtimine;
püsikliendi suhete hoidmine;
turusituatsiooni jälgimine ja uute ideede genereerimine;

Ootused kandidaadile

oled omandanud keskhariduse ja omad eelnevat müügitöö kogemust;
Sul on selge nägemus reklaamiturul toimuvast ja Sinu trumbiks on kindlasti töökogemus reklaaminduse vallas;
naudid suhtlemist erinevate inimestega ja Sinu positiivsust ning kõrget stressitaluvust on alati kõrgelt hinnatud;
oskad hästi eesti keelt ja valdad vabalt vähemalt ühte keelt järgnevast loetelust - soome-, inglise-, saksa- või hispaania keel;
omad heal tasemel arvuti kasutamise oskust;
oled teadlikult valinud professionaalse müügiinimese karjääri, kuna Sind innustavad saavutused, mida annab tulemuslik müügitegevus.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle kui professionaalsele "müügigurule":
põnevat ja väljakutseid esitavat tööd reklaamivaldkonnas;
lõbusaid ja tegusaid kolleege,
arenemisvõimalusi ja Sinu tööle väärilist tasu.

Lisainfo

Lisainformatsiooni küsi julgesti GSM 56210290 või tii.oot@cvkeskus.ee!

Tööpakkumise number
#37347