Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54075

<b>Projektijuht</b>

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Projektijuhi tööülesanneteks on:
* uue ja ambitsioonika portaali hydra.ee veebi arendustegevuses osalemine ja selle koordineerimine;
* marketingi ja müügiplaanide koostamine ja nende elluviimine;
* koostööpartnerite leidmine.

Ootused kandidaadile

Sobilikul kandidaadil on:
* loovus ja initsiatiiv arendada välja uus veebilehekülg;
* eelnev töökogemus projektijuhina;
* väga hea organiseerimisvõime ja pingetaluvus;
* väga hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas, vene keele valdamine suhtlustasemel;
* soovituslikult kõrgharidus (võib olla lõpetamisel).

* ambitsioonikat väljakutset kiiresti arenevas internetiäris;
* töötulemustele vastavat palka;
* toredat töökollektiivi.

Tööpakkumise number
#54075