Värsked tööpakkumised

Projektijuht- müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 44242

Tööpakkumise number

44242

Töö kirjeldus

Firma tegevuse laienemise eesmärgil otsime enda meeskonda uut ja teotahtelist inimest, kelle peamised ülesanded on:

* äri- ja reklaamkingituste ning firmatekstiili aktiivne müük Eesti turul
* uute klientide leidmine ja neis huvi tekitamine, kontaktide ja püsisuhete loomine
* järjepidev suhtlemine ja koostöö arendamine kliendiga
* müügiprojektide juhtimine ja tulemuste analüüs

Nõudmised kandidaadile

* oluline vähemalt keskharidus (õpingud ei tohiks olla pooleli),
* vanus 25-40 aastat,
* eesti keele oskus emakeele tasemel,
* taktitundelisus, ettevõtlikkus, sihikindlus, intelligentsus, loov mõtlemine, korrektsus ja lai silmaring,
* läbirääkimisoskus,
* aktiivse ja tulemusliku müügitöö kogemus vähemalt pool aastat,
* arvuti oskus (word, exel, outlook).

Ettevõte pakub

* töökohta rahvusvahelises ja usaldusväärses ettevõttes
* häid töötingimusi ja kaasaegset ning hubast töökeskkonda
* võimalusi eneseteostuseks ja arenguks
* edukama töötulemuse saamiseks enesetäiendamise võimalusi äri- ja reklaamkingituste valdkonnas.

Lisainfo

Kasuks tuleb töökogemus sarnases valdkonnas.
Töökoht asub Pirital.
Ametisõitudeks ettevõtte auto kasutamise võimalus.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
15. mai 2005
Kuulutus sisestati:
21. aprill 2005

KB Eesti OÜ on asutatud 1994 aastal ja on juhtivaid äri- ja reklaamkingituste müüjaid Eesti turul. Meie taust on usaldusväärne - omanikeks on 70 %-ga Soome selle ala turuliider KB-tuote Oy (alustas tegevust aastal 1955) ja 30 %-ga Eesti eraisikud Ivar Kalev ja Karl Loss.

KB-tuote Oy kaudu kuulume rahvusvahelistesse ärikingitusorganisatsioonidesse WAGE (World Advertising Gift Exchange) ja PSI (Präsent Service Institut) - see tagab meile otsekontaktid tootjatehastega, kindlad toimetused, kliendisõbralikud hinnad ja kursisoleku selle ala uusimate suundadega!
Emafirma kaudu kuulume Beltton-Yhtiöt kontserni, mille aktsiad on noteeritud Helsinki börsil. Meie personal koosneb 17-st töötajast (KB-tuote Oy-s on töötajaid 60), käive aastal 2004 oli ~17 miljonit krooni.

Pakume äri- ja reklaamkingituste ning firmatekstiili valdkonnas tootevalikut "seinast-seinani", hinnastrateegia prioriteediks on pakkuda klientidele parimat hinna/kvaliteedi suhet - oleme igast tooterühmast jätnud teadlikult välja odavaimad tooted, kuna nende puhul ei ole võimalik tagada piisavat kvaliteeti. Lisaks pakume klientide ideede paremaks elluviimiseks mitmekülgset disainiteenust ja ka omapoolseid disainilahendusi.