Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #43931

<b>Projektijuht- müügiesindaja</b>

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Firma tegevuse laienemise eesmärgil otsime enda meeskonda uut ja teotahtelist inimest, kelle peamised ülesanded on:

  • äri- ja reklaamkingituste ning firmatekstiili müük Eesti turul
  • kliendi vajaduste selgitamine ja parimate lahenduste pakkumine
  • järjepidev suhtlemine ja koostöö arendamine kliendiga
  • müügiprojektide juhtimine ja tulemuste analüüs

Ootused kandidaadile

  • oluline ei ole haridus, sugu ja vanus, vaid taktitundelisus, ettevõtlikkus, sihikindlus, intelligentsus, korrektsus ja lai silmaring
  • eelised on inimesel, kellel on aktiivse ja tulemusliku müügitöö kogemus vähemalt 2 aastat
  • kasuks tulevad teadmised turundusest
  • kasuks tuleb võõrkeelte oskus vähemalt arusaamise tasemel (soome, inglise ja vene)
  • B-kategooria juhilubade olemasolu on soovituslik

Ettevõte pakub

  • töökohta rahvusvahelises ja usaldusväärses ettevõttes
  • häid töötingimusi ja kaasaegset ning hubast töökeskkonda
  • võimalusi eneseteostuseks ja arenguks
  • konkurentsivõimelist töötasu ja lisatasu tulemustelt
  • edukama töötulemuse saamiseks enesetäiendamise võimalusi äri- ja reklaamkingituste valdkonnas
  • väga heade tulemuste korral karjäärivõimalust

Lisainfo

  • parema töötulemuse saavutamiseks tuleb kindlasti kasuks hea arvuti kasutamise oskus ning ettevõtlusmaastiku tundmine
  • kasuks tuleb töökogemus sarnases valdkonnas
  • töökoht asub Pirital
  • ametisõitudeks ettevõtte auto kasutamise võimalus

Tööpakkumise number
#43931

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. mai 2005
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2005

KB Eesti OÜ tegeleb Eesti turul äri- ja reklaamkingituste valmistamise ja müügiga aastast 1994. Meie taust on usaldusväärne - omanikeks on 70 %-ga Soome selle ala turuliider KB-tuote Oy (alustas tegevust aastal 1955) ja 30 %-ga Eesti eraisikud Ivar Kalev ja Karl Loss.

KB-tuote Oy kaudu kuulume rahvusvahelistesse ärikingitusorganisatsioonidesse WAGE (World Advertising Gift Exchange) ja PSI (Präsent Service Institut) - see tagab meile otsekontaktid tootjatehastega, kindlad toimetused, kliendisõbralikud hinnad ja kursisoleku selle ala uusimate suundadega!
Emafirma kaudu kuulume Beltton-Yhtiöt kontserni, mille aktsiad on noteeritud Helsinki börsil. Meie personal koosneb 15-st töötajast (KB-tuote Oy-s on töötajaid 60), käive aastal 2003 oli 13 miljonit krooni.

Pakume äri- ja reklaamkingituste ning firmatekstiili valdkonnas tootevalikut "seinast-seinani", hinnastrateegia prioriteediks on pakkuda klientidele parimat hinna/kvaliteedi suhet - oleme igast tooterühmast jätnud teadlikult välja odavaimad tooted, kuna nende puhul ei ole võimalik tagada piisavat kvaliteeti. Lisaks pakume klientide ideede paremaks elluviimiseks mitmekülgset disainiteenust ja ka omapoolseid disainilahendusi.

Vaata rohkem