Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55944

<b>Programmeerija</b>

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Äripäeva Kirjastuse erinevate veebitoodete arendamine

Ootused kandidaadile

  • SQL, Perl, HTML, CSS, JavaScript, XML/XSLT ning UNIX/LINUX väga hea tundmine või valmidus neid oskusi kiirelt omandada.
  • Oskus tehtud töid dokumenteerida
  • Süsteemsus, täpsus, kohusetundlikkus
  • Hea suhtlemisoskus ja valmidus meeskonnatööks
  • Väga hea eesti- ja inglise keele oskus

Kasuks tuleb:
  • Oracle, Apache, mod_perl ja Embperl tundmine

Ettevõte pakub

  • eneseteostus- ja arenguvõimalusi
  • vajadusel paindlikku tööaega
  • kaasaegseid töövahendeid, koolitust
  • sõbralikku meeskonda ja võimalust sõna sekka öelda
  • lisasoodustusi

Lisainfo

Märgusõna PROGRAMMEERIJA

Tööpakkumise number
#55944