Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62997

<b>plekksepp</b>

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega otsime oma meeskonda plekkseppa, kelle põhiülesandeks on autode plekitööde teostamine.

Ootused kandidaadile

- erialast haridust või väljaõpet
- kogemust ja huvi töötada antud vallas
- korrektsust ja täpsust
- kohusetundlikkust

- eneseteostusvõimalust kõrge töökultuuriga rahvusvahelises ettevõttes
- enesetäiendamise võimalusi
- häid töötingimusi
- konkurentsivõimelist sissetulekut
- pikaajalist ja stabiilset töösuhet

Tööpakkumise number
#62997