Värsked tööpakkumised

PHP programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 83164

Tööpakkumise number

83164

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte laienemisega otsime enda innovatiivsesse meeskonda töökaid programmeerijaid. Sinu tööks on veebirakenduste väljatööötamine ja arendamine PHP-s.

Nõudmised kandidaadile

Oled oodatud kandideerima kui:
*Sul on IT alane haridus (võib olla omandamisel). Erialase hariduse puudumise kompenseerib vastav töökogemus;
*oskad heal tasemel HTML`i, PHP`d, JavaScript`i, MySQL`i ja PostgreSQL`i;
*suudad loogiliselt mõelda;
*omad võimet vaadata oma tööd ka kasutaja seisukohast.

Ettevõte pakub

Vastutasuks hea töö eest pakume:
*Põnevat tööd rahvusvahelises ettevõttes;
*võimalust töötada erinevate projektidega;
*mitmekülgseid arenguvõimalusi;
*head seltskonda;
*kindlat põhipalka ja töötulemustest sõltuvat lisatasu.

Lisainfo

Lisainformatsiooni küsi julgelt telefonil 56 22 9794.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
24. oktoober 2006

E-Finance OÜ pakub programmeerimisteenust edukatele veebiteenuste ettevõtetele Eestis. Meie programmeerijad arendavad otsinguprotaali www.hydra.ee, töövahendusportaali www.cvkeskus.ee, oksjoniportaali www.osta.ee, postimüügiportaali www.kaubakeskus.ee ja kinnisvaraportaali www.kv.ee. Seoses uute veebilahenduste väljatöötamisega ja pideva arendustegevusega vajame oma meeskonda täiendavalt häid, aktiivseid ja andekaid programmeerijaid.