Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53469

<b>PHP programmeerija<b>

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Veebirakenduste kirjutamine PHP-s.

Ootused kandidaadile

  • HTML, PHP, JavaScript, MySQL, PostgreSQL head oskused;
  • kohusetundlik ja distsiplineeritud;
  • kiire ja korralik;
  • lahtise pea ja hea taibuga;
  • loogilise mõtlemisega;
  • seltskondlik ja aktiivne;
  • suudab vaadata oma tööd ka kasutaja seisukohast.

Ettevõte pakub

  • Võimalust töötada erinevate projektidega;
  • võimalust end mitmekülgselt arendada;
  • head seltskonda;
  • kindlat põhipalka ja töötulemustest sõltuvat lisatasu.

Tööpakkumise number
#53469