Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60245

<b>Personalijuht</b>

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Personalipoliitika loomine ja elluviimine;
* personali valik, värbamine ja adapteerimine;
* personali arendamine ja koolitus;
* töötulemuste hindamine.

Ootused kandidaadile

* Töökogemus personalihalduses ja inimeste juhtimisel;
* kõrgharidus (personalijuhtimine, psühholoogia);
* eesti ja vene keele oskus väga heal tasemel.

Ettevõte pakub

* Eneseteostust Sinu lemmikerialal;
* väärikat töötasu Sinu teadmiste ja tulemuste eest.

Tööpakkumise number
#60245