Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #47525

<b>PEARAAMATUPIDAJA</b>

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kelle töö põhieesmärgiks on ettevõtte raamatupidamise korraldamine

  • Firma raamatupidamise korraldamine
  • Raamatupidamisalase aruandluse teostamine
  • suhtlemine maksuametiga ja audiitoritega
  • auandluse esitamine kontsernile
  • eelarve koostamine, rahavoogude jälgimine

Ootused kandidaadile

  • eelnev erialane 2 aastane töökogemus
  • korrektsus, täpsus ning kohusetundlikkus
  • hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • vene keele oskus heal tasemel

Ootused:
  • Organiseerimisvõimed ning pingetaluvus
  • hea arvutikasutamise oskus

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja mitmekülgset rahvusvahelist tööd
  • Enesearendamise võimalust
  • Konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#47525

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. juuli 2005
Kuulutus sisestati:
1. juuli 2005

TESMA Crew Management AS on TESMA kontserni kuuluv rahvusvaheline ettevõtte, mille põhitegevuseks on laevade mehitamine. Tütarettevõtted, asukohaga Riias, St.Peterburis ja Novorosiiskis.

Vaata rohkem