Värsked tööpakkumised

Ostujuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 66602

Tööpakkumise number

66602

Töö kirjeldus

* Ostu planeerimine;
* materjalide sisseost;
* ostuga seotud transpordi koordineerimine.

Nõudmised kandidaadile

* Tehniline-või ehitusalane kõrgharidus ja eelnev töökogemus ehituses;
* eesti,- inglise,- ja vene keele oskus heal tasemel ;
* initsiatiivikus, hea läbirääkimisoskus;
* B-kategooria juhiload.

Pakume häid töötingimusi, arenevas ja perspektiivikas ettevõttes.
* Erinevate lähetuste näol on sul võimalik ennast mitmekülgselt arendada.
* Sobivale kandidaadile pakutakse konkurentsivõimelist palka.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. mai 2006
Kuulutus sisestati:
8. mai 2006

Module Tech on Eesti - Norra ühisettevõte. Ettevõte tegeleb moodulmajade tootmisega. Ettevõttes töötab 15 inimest. Module Tech on edukas ja kiirelt arenev ettevõte ning tegutseb selle nimel, et ettevõte oleks klientide poolt hinnatud oma kvaliteetse toote ja professionaalsuse poolest.