Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66602

<b>Ostujuht</b>

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Ostu planeerimine;
* materjalide sisseost;
* ostuga seotud transpordi koordineerimine.

Ootused kandidaadile

* Tehniline-või ehitusalane kõrgharidus ja eelnev töökogemus ehituses;
* eesti,- inglise,- ja vene keele oskus heal tasemel ;
* initsiatiivikus, hea läbirääkimisoskus;
* B-kategooria juhiload.

Pakume häid töötingimusi, arenevas ja perspektiivikas ettevõttes.
* Erinevate lähetuste näol on sul võimalik ennast mitmekülgselt arendada.
* Sobivale kandidaadile pakutakse konkurentsivõimelist palka.

Tööpakkumise number
#66602