Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #302671

Boost smuutibussi projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Projektijuhi töökohustuseks on Boosti smuutibussiga seotud igapäevase töö tulemuslik juhtimine tagamaks ettevõtte seatud eesmärkide saavutamine.

Peamised tööülesanded:
Parima teeninduskvaliteedi tagamine
Jookide valmistamine ja töö kassas
Meeskonnatöö oskuslik koordineerimine
Töötajate motiveerimine
Üritusteks ettevalmistumine
Smuutibussi ja lao korrashoid
Suhtlemine tarnijatega
Kaubavarude jälgimine ja inventuurid
Aruandlus
Smuutibussi viimine ja toomine üritustele

Ootused kandidaadile

Täpsus ja kohusetundlikkus
Aktiivsus, ausus ja positiivne ellusuhtumine
Sõbralikkus ja teenindusvalmidus
Loovus, analüüsi- ja algatusvõime
Hea suhtlemisoskus ning meeskonnatöövalmidus
Vanus alates 21. eluaastat
Tehniline taiplikkus ja valmisolek füüsiliseks tööks
Hea eesti keele oskus, kasuks tuleb inglise ja vene keele oskus
Valmisolek töötada õhtustel aegadel ja nädalavahetustel
Valmisolek viibida mitmepäevastel väljasõitudel üle Eesti
Kehtiv B-kategooria juhiluba
Kasuks tuleb kogemus toitlustuses

Ettevõte pakub

Väljaõpet
Põnevat, vaheldusrikast ja aktiivset tööd
Ettevõttesisest arenguvõimalust (ka rahvusvahelist)
Mobiilset töökeskkonda
Noort ja rõõmsameelset töökollektiivi
Põhi- ja tulemuspalka

Lisainfo

Boost Juice Bars osaleb smuutibussiga üritustel, mis leiavad aset Eesti erinevates paikades. Üritustele sõidu alguskoht on Tallinn.
Kandideerimisel palun lisada kaaskiri. Küsimuste tekkimisel võib julgelt kirjutada! triin.krull (at)boostjuicebars.ee

Tööpakkumise number
#302671

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
25. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
25. märts 2013

Austraaliast pärit Boost Juice Bars on maailma suurim rahvusvaheline värske mahla- ja smuutibaardide kett, üle 300 baariga ligi 20 riigis.

Boost teeb tervisliku elustiili lihtsaks! Boosti menüü pakub valikut supermaitsvatest värskelt pressitud mahladest ja smuutidest, mis on välja töötatud koostöös toitumisspetsialistidega ja on vähemalt 98% rasvavabad ning ilma igasuguste kunstlike värv- ja maitseaineteta.

Boost Juice Tallinna baarid asuvad Rocca al Mare, Kristiine ja Solaris Keskuses, lisaks Tartus Tasku Keskuses ning üle Eesti toimuvatel üritustel saab Boosti tervislikke tooteid spetsiaalsest Boosti smuutibussist.

Otsime Boosti smuutibussi elurõõmsat, motiveeritud ja energilist projektijuhti!

Vaata rohkem