Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #288780

Boost Juice Bars klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

jookide valmistamine
klientide kiire, viisakas ja meeldiv teenindamine
baari korrashoid
kaupade vastuvõtt
meeskonna abistamine

Ootused kandidaadile

aktiivsus, ausus ja positiivne ellusuhtumine
hea suhtlemisoskus
sõbralikkus ja teenindusvalmidus
täpsus ja kohusetundlikkus
valmisolek töötada õhtustel aegadel ja nädalavahetustel
keskharidus
vanus alates 18. eluaastast

Ettevõte pakub

firmasisest arenguvõimalust (ka rahvusvahelist)
kaasaegset töökeskkonda
noort ja rõõmsameelset meeskonda
põhi- ja tulemuspalka
väljaõpet

Lisainfo

Kandideerimisel lisada kaaskiri. Küsimuste tekkimisel võib julgelt kirjutada! triin.krull (at)boostjuicebars.ee

Tööpakkumise number
#288780

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
25. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2012

Boost Juice Bars sai alguse Austraalias aastal 2000 kui Janine Allis (abikaasa, kolme lapse ema ja vahetevahel supernaine) otsis oma kasvavale perele tervislikku alternatiivi tavapärasele kiirtoidule. Tänaseks on Boost Juice maailma suurim rahvusvaheline värske mahla -ja smuutibaaride kett üle 270 baariga 16 riigis.

Boost teeb tervisliku elustiili lihtsaks! Boost menüü pakub valikut supermaitsvatest värsekelt pressitud mahladest ja smuutidest, mis on välja töötatud toitumisspetsialistidega koostöös ja mis on vähemalt 98% rasvavabad ning ilma igasuguste kunstlike värv- ja maitseaineteta. Boost Juice Tallinna baarid asuvad Rocca al Mare, Kristiine ja Solaris Keskuses.

Otsime oma meeskonda elurõõmsat, motiveeritud ja energilist klienditeenindajat!

Vaata rohkem