Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62029

<BOLD>Hoolduselektrik</BOLD>

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Loome hooldus-remondikeskusesse uue ametikoha Cummins’i mootorite ja generaatorite spetsialistile.

Ootused kandidaadile

* oskus teha nõrkvoolutöid
* soovitavalt elektriku haridus ja B kategooria pädevustunnistus (või valmidus see omandada)
* suudab suhelda eesti keeles (ka inglise ja vene keel ei tee halba)
* arvuti kasutamise oskus põhitasemel (e-post, excel, word, internet)
* suudab töötada paaris koos mootorimehhaanikuga, vajadusel teha ka muid erialaseid töid Tallmaci hooldus ja remondikeskuses

Ettevõte pakub

* põhipalka + lisatasu sõltuvalt töötulemustest
* ametiauto kasutamise võimalus (koos paarimehega)
* pidev erialane täiendkoolitus (Eestis ja välismaal)
* mobiiltelefon kuulimiidiga

Tööpakkumise number
#62029