Värsked tööpakkumised

Objektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 59864

Tööpakkumise number

59864

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks vastutusalaks on Sinu halduses olevate ehitusobjektide plaanipärase ja kvaliteetse valmimise tagamine. Sa korraldad ja juhid ehitusobjektil töid, arvestad
materjalide kulu, planeerid ja tellid ehitustehnikat, planeerid varustamise ning jagad ehitustöölistele igapäevaseid tööülesandeid.

Nõudmised kandidaadile

See töö sobib Sulle, kui omad ehitusalast keskeri- või kõrgemat haridust ning ehitusobjektide juhtimise kogemust. Sa oled hea suhtleja, enesekehtestamise oskusega ning hingelt meeskonnamängija. Sa räägid vabalt eesti keeles ja suhtled ka vene keeles. Sul on olemas juhiload. Oma praeguste ja tulevaste kolleegide seas hindame kõrgelt ka head huumorimeelt.

Pakume Sulle noorusliku, professionaalse ja kokkuhoidva meeskonna tuge, häid töötingimusi ja -keskkonda, huvitavat ja arendavat tööd, ametiautot ja Sinu tunnustuseks mahukat motivatsioonisüsteemi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. märts 2006
Kuulutus sisestati:
8. veebruar 2006

Basic Ehitus on aastal 2002 asutatud ehitusele ja kinnisvaraarendusele spetsialiseerunud ettevõte.

Seoses ettevõtte laienemisega saab tööd Objektijuht