Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61164

BobCat juht

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Helsingisse, heade kogemustega uue BOBCAT S 150 + lisaseadmed, ja lintekskavaator Caterpillar -juhti.

Ootused kandidaadile

Eeldused:

-Vähemalt 2-aastane kogemus BOBCAT ja lintekskavaatori juhtimisel.

-Soome keele valdamine

-CV-s või kaaskirjas märgi eelmised kaevamis töökohad ja millise masinaga olete töid teostanud.

Ettevõte pakub

-Tööaeg kokkuleppel
-Elamispind tasuta

Lisainfo

Juhiload B ja oleks hea kui ka C kat.

Saada oma CV meile, vöi helista kohe.

Tööpakkumise number
#61164
BobCat juht