Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57879

<b>MÜÜJA /KLIENDITEENINDAJA</b>

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd Tallinnas asuvas esindussalongis. Pakume kaasaegset töökeskkonda, arenemisvõimalust müüjast optikaala spetsialistiks ja soovi korral suunamise Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli optomeetria erialale.

Ootused kandidaadile

  • keskharidus
  • hea suhtlemisoskus
  • õppimisvõime
  • kliendisõbralikkus
  • teenindusvalmidus

Keeleoskus
  • eesti (kõnes väga hea)
  • vene (kõnes hea)
  • inglise (kõnes hea)
  • soome (kõnes hea)

Ettevõte pakub

  • stabiilset täiskohaga tööd
  • kaasaegseid töötingimusi
  • töötulemustest sõltuvat töötasu

Lisainfo

Kui oled rõõmsameelne ja hea suhtleja ning soovid omandada uusi teadmisi, siis tule ja kandideeri Eagle Visioni optiksalongi klienditeenindajaks! Eelnev töökogemus optikakaupluse müüjana ei ole vajalik. Eelistame kandidaate, kes soovivad täiskoormusega tööd või kes soovivad õppima asuda optomeetria eriala.

Tööpakkumise number
#57879