Värsked tööpakkumised

MÜÜGISPETSIALIST

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 69088

Tööpakkumise number

69088

Töö kirjeldus

Sinu töö on seotud arvutisüsteemi hooldusteenuse ning arvutikomponentide aktiivse müügiga. Sa korraldad otsepostituskampaaniaid, suhtled klientidega ning selgitad nende vajadusi, tutvustad uusi tooteid ning koordineerid müügiprotsessi.

Nõudmised kandidaadile

Sa ei karda telefonisuhtlust ning Sind huvitab kõik arvutimaailmas toimuv, ühtlasi oled mõelnud oma tulevikku siduda IT maailmaga või müügitööga.

Võimalust töötada paindliku tööajaga ning ise otsustada oma koormuse ja töökoha suhtes. Eriti sobib see töö juhul, kui tahad koolis käia ning omandada arvestatavat töökogemust. Pakume põhipalka ning tulemustasu müügitulemuste pealt. Tulevikus on Sul võimalus areneda kliendihalduriks.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. juuli 2006
Kuulutus sisestati:
4. juuni 2006

GenNet Lab on asutatud 1991. aastal esimeste infotehnoloogiaettevõtete hulgas. GenNet Labi peamised tegevussuunad on finants- ja majandustarkvara ROOL tootmine ja rakendamine; infosüsteemide projekteerimine, väljatöötamine ja rakendamine; tarkvaraalased uuringud, väljaõpe, konsultatsioonid ning arvutite ja võrkude müük, paigaldamine ja hooldus. GenNet Labil on püsiv klientuur, mille hulka kuulub valdav enamik Eesti haiglatest ning üle 40 avaliku ja erasektori organisatsiooni. Töötajate arv 23. 2004. aastal oli ettevõtte toodete ja teenuste netokäive 16,1 miljonit krooni. Otsime oma meeskonda uut kolleegi