Värsked tööpakkumised

Müügisekretär

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 45573

Tööpakkumise number

45573

Töö kirjeldus

*Uute ja kasutatud autode ostu-müügilepingu dokumentide vormistamine;
*dokumentatsiooni korrashoid ja arhiveerimine;
*müügiaruandluse koostamine;
*klientidega suhtlemine ja telefonile vastamine;
*müügiga kaasnev jooksev asjaajamine.

Nõudmised kandidaadile

Soovitav vanus alates 25 eluaastast;
oled omandanud keskhariduse;
oskad kasutada oma tööks vajalikke arvutiprogramme - tekstitöötlus, tabeltöötlus, internet;
räägid vene ja inglise keelt suhtlustasandil;
sind iseloomustab täpsus, korrektsus ja kohusetunne;
sa oskad naeratada ka telefoni teel!

Pakume Sulle kui professionaalsele müügisekretärile põnevat tööd perspektiivses ettevõttes, tegusaid ja toredaid kolleege, koolitusi ja tööle väärilist tasu.

Lisainfo

Nõudmistele vastavad kandidaadid võivad saata oma cv ka aadressil gerly.tuisk@cvkeskus.ee, märksõnaga "Müügisekretär".

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
8. juuni 2005
Kuulutus sisestati:
18. mai 2005

... sõidukite müügi, hoolduse ja remondiga tegelev ettevõte. Professionaalsesse meeskonda kuulub ligikaudu 70 edule orienteeritud töötajat.