Värsked tööpakkumised

Müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 38340

Tööpakkumise number

38340

Töö kirjeldus

CV Keskusel on sadu kliente. Pakume vabariigi parimat online värbamisteenust ja meie meeskond ootab rõõmsalt uut täiendavat kolleegi.

Müügikonsultandi ülesanded on järgmised:
• uute ettevõtete aktiivne otsing ja koostöövõimaluste leidmine
CV Keskuse teenuste ja lahenduste müük ettevõtetele
• müügipakkumiste tegemine
• kliendibaasi haldamine
• klientide nõustamine ja järelteenindus

Nõudmised kandidaadile

hea keelekasutus ja diktsioon
tahe suhelda
oskused ja kogemused kliendi veenmisel
hea inglise ja vene keele oskus
teadmised müügitehnikatest ja olemas head näited tulemuslikest tehingutest
aktiivsus ja kohusetundlikkus
sisemine motiveeritus ja huvitatus heast tulemuspalgast

põhipalka + tulemuspalka + mobiiltelefoni kompensiatsiooni + häid töötingimusi (ülemist palgapiiri ei ole)
koolitusi
võimalust osaleda aktiivselt firma arendamises ja sõnaõigust
meeldivaid elamusi töises õhkkonnas
arenguvõimalusi
fantastiliselt toredat, innovatiivset, abivalmis ja sõbralikku meekonda

Lisainfo

Kandideerides lisada kaaskiri!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. detsember 2004
Kuulutus sisestati:
8. detsember 2004

CV Keskus on Eesti enimkülastatud ja -otsitud töökeskkondadest. Meie eesmärgiks on pakkuda head ja kvaliteetset teenust tööandjatele ning tööotsijatele Eestis ja rahvusvahelisel äriturul. Oma klientide kiireks ja operatiivseks haldamiseks suurendame oma töötajaskonda.