Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56405

<b>Müügikonsultant</b>

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügikonsultandi tööülesanneteks on:
* CV Keskuse teenuste ja lahenduste müük kohalikele ja välismaistele ettevõtjatele;
* müügipakkumiste koostamine;
* kliendibaasi haldamine;
* klientide konsulteerimine.

Ootused kandidaadile

Konkursi võidab kandidaat:
* kes tunneb, et Talle sobib müügitöö, see on Tal veres: müük on olnud osa Tema elust ning müügiprotsesside läbiviimine ei ole Talle võõras;
* kes omab teadmisi müügitehnikatest;
* kellel on hea inglise ja soovitavalt vene keele oskus.

Ettevõte pakub

* Motiveerivat tulemuspalga süsteemi;
* võimalust osaleda aktiivselt firma arendamises;
* arenguvõimalusi;
* fantastiliselt toredat, innovatiivset, abivalmis ja sõbralikku meeskonda.

Tööpakkumise number
#56405