Värsked tööpakkumised

Müügikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 42350

Tööpakkumise number

42350

Töö kirjeldus

CV Keskusel on suurel hulgal kliente. Pakume vabariigi parimat online värbamisteenust ja meie meeskond ootab rõõmsalt uut täiendavat kolleegi.

Müügikonsultandi ülesanded on:
CV Keskuse teenuste ja lahenduste müük kohalikele ja välismaistele ettevõtjatele
• müügipakkumiste tegemine
• kliendibaasi haldamine
• klientide nõustamine

Nõudmised kandidaadile

tunned, et sulle sobib müügitöö; see on sul veres: müük on olnud osa sinu elust, tagab sulle hea enesetunde ning müügiprotsesside läbiviimine ei ole sulle võõras
teadmised müügitehnikatest
saavutusvajadus ja huvitatus väga heast tulemuspalgast
hea inglise ja soovitavalt vene keele oskus

palju tööd - kui teed, siis saavutad väga häid müügitulemusi
motiveerivat tulemuspalga süsteemi
võimalust osaleda aktiivselt firma arendamises ja sõnaõigust
arenguvõimalusi
fantastiliselt toredat, innovatiivset, abivalmis ja sõbralikku meekonda

Lisainfo

Ootame sind, hea suhtleja ning aktiivne müügispets! Meie palgasüsteem tasustab sind selle eest, kui oled end arendanud keelte alal, kui oled aktiivne tegutseja.
Tule ja tutvume!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. aprill 2005
Kuulutus sisestati:
14. märts 2005