Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 64099

Tööpakkumise number

64099

Töö kirjeldus

* Müügistrateegiate arendamine ja müügiplaani koostamine;
* pikaajaliste kliendisuhete loomine;
* müügianalüüside ettevalmistus ja prognoosimine;
* müügiosakonna juhtimine ja motiveerimine.

Nõudmised kandidaadile

* Eelnev töökogemus müügijuhtimises;
* head algteadmised müügist;
* meeskonnatöö kogemused;
* valdad nii suuliselt kui kirjalikult eesti,- inglise,- ja vene keelt;
* sul on oskus ja tahtmine suhelda erineva kultuurilise taustaga inimestega.
* initsiatiivikus, koostöövalmidus ja iseseisev mõtlemine, pingetaluvus - väga vajalikud!
* B-kategooria juhilubade olemasolu.

Kasuks tuleb:
* Töökogemus autotööstuses ning teadmised hetkel turul valitsevast olukorrast.

* Pakume häid töötingimusi suures, arenevas ja perspektiivikas ettevõttes.
* Erinevate koolitusete ja lähetuste näol on sul võimalik reisida ja ennast mitmekülgselt arendada.
* Ettevõttes väärtustatakse kõrgel tasemel organisatsioonikultuuri.
* Sobivale kandidaadile pakutakse konkurentsivõimelist palka.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. aprill 2006
Kuulutus sisestati:
10. aprill 2006

Värbamiskeskuse kliendiks on suuruselt teine raskeveokite tootja maailmas ja alates 90ndate keskpaigast juhtiv brand Euroopas.
Ettevõte töötab välja usaldusväärseid transpordilahendusi klientidele kogu maailmas - tegemata mingeid järeleandmisi ohutuse ja keskkonnahoiu vallas, mida arvestatakse veoautosid ehitades. Meeskonnas on juba üle 900 inimese ja seoses EL-ga on plaan veelgi laieneda.
Raskeveokeid müüakse ja teenindatakse enam kui 130 riigis üle 650 edasimüügifirma ning 1450 töökoja kaudu.
Kokku on ettevõttel üle kogu maailma üheksa koostetehast ning ka kaheksa kohalike partnerite valduses olevat tehast.