Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #50872

<b>MÜÜGIJUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Võtad üle olemasolevad edasimüüjate kontaktid ning otsid uusi müügikanaleid nii edasimüüjate kui ka lõpptarbijate näol;
  • Selgitad klientide vajadusi ning pakud sobivaid lahendusi;
  • Suhtled tarnijatega, jälgid tarneahelat ning vormistad tellimusi;
  • Paralleelselt tegeled müügitoetusmaterjalide koostamisega;
  • Tood turule erinevaid tootesortimente lähtudes turuvajadustest;
  • Osaled aktiivselt organisatsiooni arendamises ning oma müügimeeskonna loomises.

Ootused kandidaadile

  • Eelnevat müügi planeerimise ja organiseerimise kogemust soovitavalt ehitusmaterjalide müügi valdkonnas;
  • Vene keele oskust tasemel, mis võimaldaks Sul suhelda tarnijatega;
  • B-kategooria juhilubade ning soovitavalt sõiduauto olemasolu.

  • Võimalust osaleda Lafarge toodete müügivõrgustiku loomises ja arendamises Eesti ja Läti turul;
  • Võimalusi realiseerida oma ideid äritegevuse käivitamiseks;
  • Tootekoolitusi erialase professionaalsuse tõstmiseks Saksamaal ja Poolas;
  • Kompensatsiooni sõiduauto kasutamise eest;
  • Soliidset põhipalka, millele lisandub läbimüügist sõltuv tulemustasu.

Lisainfo

NB! Küsi lisa töö sisu ja motivatsioonipaketi kohta!

Tööpakkumise number
#50872

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
6. september 2005

Lafarge on maailma juhtiv ehitusmaterjalide tootja. Lafarge tegutseb 75 riigis ning koondab enda alla 4 peamist tootekategooriat: kips, tsement, betoon ja katusematerjalid. Lafarge-Gips esindusorganisatsioon Eestis on Margirus OÜ.

Vaata rohkem