Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58389

<b>MÜÜGIINSENERI</b>

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kliendisuhete arendamine ja haldamine
  • igapäevase müügitegevuse organiseerimine ning müügi teostamine
  • hinnapakkumiste koostamine
  • toodete tellimine valmistaja-tehasest, nende ladustamise ja komplekteerimise korraldamine

Ootused kandidaadile

Kui Sul on

  • tehniline kõrg- või keskeriharidus
  • hea suhtlemis- ja esinemisoskus
  • müügi- ja marketingialaseid teadmisi
  • arvuti kasutamise oskus
  • eesti, vene ja soome või inglise keel oskus (igapäevased töökeeled)
  • sõiduki kasutamise võimalus
ja kui Sa pead ennast
  • arenemis- ja õppimisvõimeliseks
  • osavaks nii individuaal- kui ka meeskonnatöös
  • pinget taluvaks
  • lojaalseks tööandjale

Ettevõte pakub

  • eneseteostamise võimalust rahvusvahelises kontsernis
  • koolitust ja küünarnukitunnet
  • kindlat ja tasuvat tööd

Lisainfo

Kandideerimiseks saada oma CV hiljemalt 6. veebruariks aadressil Vana-Narva mnt. 30, Maardu 74114 või e-mailile, märgusõna ”Müügijuht”.

Tööpakkumise number
#58389