Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #73472

<b>Müügiesindaja</b>

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Uute veokite müük;
* kliendisuhete loomine ja hoidmine.

Ootused kandidaadile

* Eelnev edukas müügitöö kogemus;
* soovitavalt tehniline eri- või kõrgharidus;
* eesti,- vene,- ja inglise keele valdamine heal tasemel;
* oskus ja tahtmine suhelda inimestega.
* initsiatiivikus, koostöövalmidus ja iseseisev mõtlemine, pingetaluvus - väga vajalikud!
* B-kategooria juhilubade olemasolu.

Kasuks tuleb:
* Töökogemus autotööstuses ning teadmised hetkel turul valitsevast olukorrast.
* C-kategooria lubade olemasolu.

* Pakume häid töötingimusi suures, arenevas ja perspektiivikas ettevõttes.
* Erinevate koolituste ja lähetuste näol on sul võimalik reisida ja ennast mitmekülgselt arendada.
* Ettevõttes väärtustatakse kõrgel tasemel organisatsioonikultuuri.
* Sobivale kandidaadile pakutakse konkurentsivõimelist palka.

Tööpakkumise number
#73472