Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53282

<b>Müügiesindaja</b>

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügiesindaja tööülesanneteks on Raben Eesti logistikateenuste müük kohalikele ettevõtjatele sh:
* müügipakkumiste tegemine;
* klientide külastamine;
* kliendibaasi haldamine.

Ootused kandidaadile

* Vähemalt ühe aastane töökogemus müügiesindajana;
* väga hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas, vene keele oskus suhtlustasemel;
* arvuti kasutamise oskus (eriti excel).

Ettevõte pakub

* Võimalust teha karjääri rahvusvahelises ettevõttes;
* konkurentsivõimelist töötasu (katseajal: 11000-13000)
* ametiautot;
* telefonikompensatsiooni.

Lisainfo

Firmasiseseks suhtluskeeleks on inglise keel.
Võimalusel palume saata CV inglise keelsena.

Tööpakkumise number
#53282