Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57976

<b>Müügiesindaja</b>

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda aktiivset ja teotahtelist müügiesindajat, kelle tööülesanneteks saavad olema:
* müügipakkumiste tegemine;
* klientide külastamine;
* kliendibaasi haldamine.

Ootused kandidaadile

Kutsume kandideerima kõiki aktiivseid müügiesindajaid, kes on ka ise huvitatud tugeva müügivõrgustiku ja müügistrateegia väljatöötamisest ja omavad:
* vähemalt aastast töökogemust müügiesindajana;
* väga head eesti ja inglise keele oskust kõnes ja kirjas, vene keele oskust suhtlustasemel;
* arvuti kasutamise oskust (eriti excel).

Ettevõte pakub

* Võimalust teha karjääri rahvusvahelises ettevõttes;
* konkurentsivõimelist töötasu;
* ametiautot;
* telefonikompensatsiooni.

Lisainfo

Rahvusvahelise firmana on ettevõtte siseseks suhtluskeeleks inglise või vene keel. Seetõttu palume võimalusel saata CV inglise keelsena.

Tööpakkumise number
#57976